TESLİMAT BİLGİLERİ 

Siparişim Ne Zaman Gelir?

Siparişler,3 iş günü(hafta içi) içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi, Pazar ve Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz. Paketin teslim gününü kargo takip numaranızı ileterek SÜRAT kargodan öğrenebilirsiniz.

Siparişim Kargoya Verildi mi?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra e-posta hesabınıza SÜRAT kargo firmasından kargo bilgileriniz iletilir ve Web sitemizden hesabınıza giriş yaptığınızda SÜRAT kargo takip numaranızı sipariş bilgilerinizde görebilirsiniz. Sanal mağazamıza üye değilseniz siparişinizin takibi hesabınızdan yapılamayacaktır. E-posta adresinize kargo bilgisi iletilecektir.

Ürünümü kargodan nasıl görebilirim?

Kargo takip numaranız ile www.suratkargo.com.tr adresinden kargo takibi yapabilirsiniz.

Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek?

Teslimatlarımız SÜRAT Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

Kargo kampanyası devam ettikçe gönderimler ücretsizdir 7 desi yi geçer ise siparişleriniz ücrete dahildir. Büyük siparişlerde yani 7 desi yi geçen ürünlerde Kargo ücretini kargo yetkisi teslimat anında talep edecektir. Siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz.

Kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Teslim alacak kişiyi değiştirmek istediğinize de info@alisverisistanbul.com adresine teslim alacak kişiye ait bilgiler verilmelidir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

Siparişlerime tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 5 iş gününü geçtiyse, Sürat Kargo şirket merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir


alis veris istanbul -Kredi Kartları

Back to top

© 2015 AlisVeris İstanbul Company, Inc. · alisverisistanbul.com · Alisverisistanbul.com